NEW S'S24 MIX & MATCH COLLECTION
0

בגדי ים חוטיני

בגד ים חוטיני

בנות רבות משקיעות זמן רב בחשבון האינסטגרם שלהן. אחת הדרכים הטובות ביותר להוסיף לעצמך עוקבים חדשים הוא בעזרת תמונות עם בגדי ים שונים. ישנן כאלו שיפעלו בפלטפורמה של פוסטים ותמונות בעוד אחרות יעדיפו להעלות סרטונים שנעלמים לאחר 24 שעות. כשמתמקדים בסוג התמונות שמועלות במדיות החברתיות ובאינסטגרם בפרט, ניתן למצוא שתמונות של בגד ים חוטיני תופסות חלק נכבד מהכמות. לעיתים נראה שלצד בגדי הים נלבשת גם שמלת חוף קלילה או כובע מצחייה של אדידס. בגדי ים אדומים, כחולים וצהובים הם רק חלק משפע הצבעים והסוגים שניתן למצוא בתמונות הרבות באינסטגרם. אצל מאי עברי סווים תוכלו למצוא בגדי ים בדיוק בשביל מטרה זו, כאלו שימשכו את העין לכל אחד שמסתכל.

חוטיני בגד ים

גם נערות צעירות וגם נשים בוגרות יותר מעדיפות כיום בגד ים חוטיני כשהן הולכות לחוף הים או לבריכה. הוא מחמיא לאזור האגן והוא מצר את נראות הירכיים. היתרון הנוסף של בגדי ים חוטיני טמון בכך שהוא תחתון קטן, אשר מכסה באופן מועט את אזור הישבן ומאפשר שיזוף כמעט מלא של הגוף. בניגוד לבגדי ים אחרים המשאירים פסי שיזוף, החוטיני אינו מהווה מוקד חסימה של השמש וכך מצמצם את קווי השיזוף על הגוף ומאפשר מראה אחיד.

בגד ים חוטיני כהלבשה תחתונה

היתרון הנוסף והגדול של בגד ים חוטיני הוא הנוחות שבו. הוא צר, נוח מאוד וכמעט ולא מציק כלל ללובשת. הוא מתנקה בקלות ועקב כמות הבד המועטה בו הוא גם מתייבש במהירות לאחר כביסה. לכן, ישנן בנות שאף משתמשות בו כפריט הלבשה תחתונה ביום יום. הוא נראה כמו תחתון לכל דבר והנוחות שלו היא גבוהה מאוד ביחס לסוגי הלבשה תחתונה אחרים. כדי לקבל מראה שאף יזכיר יותר תחתונים ניתן לבחור בצבעי פסטל או בצבעים רכים אחרים. אצל מאי עברי סווים המצטיינים בתחומם, תמצאו מגוון מידות של בגדי ים, מהמידה הגדולה ביותר למידה הקטנה ביותר.
בעבר הרחוק מבחר גזרות תחתון בגד הים היה מצומצם ומאוד סטנדרטי, ואפשרויות הבחירה היו מאוד מצומצמות. בגד ים חוטיני בכלל לא היה בלקיסיקון בגדי הים והמונח תחתון חוטיני היה שייך לקטגוריה של הלבשה תחתונה.
עם השנים הולכת וגוברת בעולם האופנה החשיפה של הגוף. חשיפת הגוף באה לידי ביטוי בעולם האופנה וכן בגזרות בגדי הים.
בעבר הרחוק נשים גם עסקו בחשיפה ומחשופים אבל בשנים האחרונות חלה האצה בתהליך בעקבות עליית הרשתות החברתיות.
מחשוף עמוק, עור חשוף, שסע עמוק, בגד ים חשוף וכדומה באים עם קונוטציה של יופי ואומנות הגוף ולא בקונוטציה פונוגרפית כפי שהיה בעבר.
השינוי שהתחולל בשנים האחרונות בתחום האופנה בנושא החושפנות שחרר אותנו מתפיסות שמרניות וגרם לנו להתחבר יותר לגוף שלנו.
 
חיבור בין עירום לטבע, משהו שאומר שזה בסדר להיות עירום, לא משנה באיזה גוף – וזו לא תמיד אמירה מינית. הכל הולך בכיוון יותר אותנטי, וזה מיתרגם לעולם האופנה עם בגדים שגורמים לנו להרגיש יותר בנוח לחשוף ולהיחשף.
 

להלן דוגמאות לשינוי שהתחולל בשנים האחרונות בעקבות בגד ים חוטיני:

 
    t
  • חזיה הפכה לחולצה שניתן ללכת איתה ברחוב
  • t
  • תחתון חוטיני משולב כתחתון של בגד ים
  • t
  • נשים בכל המידות לובשות מחשופים ובגדי ים בכל הגזרות וזה גורם להן להרגיש יותר בנוח עם עצמן ויוצר חיבור לטבע.
  • t
  • הרשתות החברתיות מאיצות את תהליך החשיפה הפיסית של הגוף והפיכת הקונוטציה שלה לחוזק ושחרור
 
גם באופנת בגדי הים ניתן לשים לב לביקוש הגובר לבגד ים חוטיני והרגשת הנוחות והביטחון שזה נותן לנו להרגיש נוח עם הגוף שלנו. בחופי הארץ ניתן להבחין בשליטה הגוברת של תחתון החוטיני על תעשיית בגדי הים.
 

לסיכום

בחברת מאי עברי סווים בגד ים חוטיני מקבל ייחוד משלו עם עיצוב מושלם, בשלל צבעים ובשלל מידות  לבחירתך.
את יכולה לשלב אותו עם איזה טופ שתבחרי מתוך קולקציית הטופים.
מאי עברי שהיא מעצבת ותופרת את בגדי הים מקפידה מאוד על הגזרה המדוייקת שתחמיא לגוף שלך
ותיתן לך להרגיש הכי בנוח עם עצמך.
מאי עברי עצבה לכן הנשים כמה גזרות של תחתון בגד ים שתוכלו לבחור את הגזרה המועדפת עליכן.
ישנה גזרת תחתון חוטיני, תחתון ברזילאי, תחתון גבוה ועוד גזרות של תחתונים לבחירתך.
בחברת מאי עברי סווים ישמחו לייעץ ולעזור לכן בהתאמת מידה הכי מדוייקת עבורכן. ניתן להזמין און ליין באתר או לתאם הגעה לסטודיו להתאמת מידה.
x

#{title}

#{text}

#{price}